Tuningowy Serwis Informacyjny
Tuning
Wygląd
Moc
Audio
Galeria
Imprezy
Linki
Chat
Księga gości
Kontakt
SONDA
Czy uważasz, że tuning jest sztuką

Tak
Nie wiem
Nie
Witam serdecznie na mojej stronie
poświęconej pięknemu zjawisku jakim jest TUNING.

Mam nadzieję, że zarówno fani jak i ci, którzy nie mają o nim bladego pojęcia (czy są w ogóle jeszcze tacy?) znajdą tu coś interesującego i pożytecznego.
Zacznijmy od odrobiny teorii. Czym zatem jest tuning?

TUNING JEST SZTUKĄ!

Chyba każdy, kto choć odrobinę otarł się o tuning, z całą pewnością to potwierdzi. Jak bowiem inaczej nazwać modyfikację Fiata 126p, dzięki której jego prędkość maksymalna wynosi 150km/h lub, dzięki której Fiat Seicento ma przyspieszenie od 0 do 100km/h poniżej 6. sekund? Sami przyznacie, że musi to być nie lada sztuka.
Tuning pozwala również zmienić wygląd naszego zwykłego, pospolitego samochodu w prawdziwe unikalne dzieło sztuki, które na pewno będzie wzbudzać podziw, jak to Mitsubishi Eclipse.

Mitsubishi Eclipse

Prawda, że miło popatrzeć? Ale tuning to nie tylko zmiana wyglądu zewnętrznego i zwiększenie mocy. To także car-audio, czyli zwiększanie ilości i jakości decybeli wydobywających się z głośników w naszym pojeździe.
Mam nadzieje, że wszystkie możliwości, aspekty i efekty tuningu, które przedstawię na tej stronie pomogą Wam w zabawie z tuningiem a tym którym tuning jest jeszcze obcy zaszczepię tuninowego bakcyla. Życzę miłej zabawy i sukcesów.